menu

Proč si vybrat právě nás.

Jsme poctivý tým, prosazujeme spravedlivý přístup a transparentnost

Záleží nám na budování Vaší důvěry. Dlouholeté vztahy založené na pochopení, vnímání maličkostí, které dávají dohromady celek a nastavení pevných a funkčních pravidel je pro nás prioritou. Milujeme to, co děláme. Jsme otevření a féroví.

Spokojení zákazníci jsou cílem naší práce

Protože si velice vážíme našich zákazníků, klademe důraz na naše zaměstnance a usilujeme o to, abychom je udrželi šťastnými. Tímto způsobem Vám zajistíme, že budete vždy pracovat s vysoce motivovanými lidmi, kterým záleží na Vaší maximální spokojenosti.

Pocházíme z Vašeho prostředí

Naši zaměstnanci pracovali přímo pro vlastníky nemovitostí. Přesně víme, co je pro vás důležité. Zažili jsme to, co od svých dodavatelů prostě a jednoduše zažívat nechcete. A proto jsme dnes tady. Chceme to jinak. Přejeme si změnu. A tak jsme založili naši společnost. S touhou být jiní. Nenecháváme proaktivitu na zaměstnancích našich klientů. Chápeme, že řízení budov není pro naše zákazníky jejich hlavní činností. Rádi se postaráme o každodenní chod Vašich nemovitostí.

Nejsme klasická facility management společnost

Nejčastější problémy s facilitními společnostmi jsou:

1. Doba na plnění požadavků klientů je příliš dlouhá a proces není transparentní


Jak to pro vás děláme jinak?

Dodací lhůty našich služeb jsou vždy konkrétně uvedeny ve smlouvě, jsou zcela transparentní a nastaveny pro jednotlivé úrovně prováděných prací. Při spolupráci s námi budete mít kompletní přehled o prováděných krocích prostřednictvím našeho online FM systému. Po zadání vaší žádosti / problému do systému vám odborníci společnosti ASETA SERVICES poskytnout veškeré potřebné informace o časech řešení do 24 hodin a po ukončení procesu budete moci zkontrolovat stav každé služby.

2. Subdodavatelé ve Vašich prostorech jsou mimo kontrolu


Jak to pro vás děláme jinak?

ASETA je vaším jediným kontaktním bodem a zajišťuje kvalitu i chování svých subdodavatelů při poskytování služeb. Během provedení služby bude vždy zajištěna kontrola kvality prostřednictvím technika společnosti ASETA SERVICES k zajištění Vaší plné spokojenosti. 
Naši technici jsou proškoleni v oblasti všech technologických zařízeních, aby bylo zajištěno,  že doporučení subdodavatelů jsou v souladu s potřebami našich klientů.
 

3. Tradiční facilitní společnosti nespravují Váš majetek, pouze ho opravují


Jak to pro vás děláme jinak?

Každé 3 měsíce vám poskytneme přehlednou zprávu o stavu vašeho zařízení s doporučeními, jak nejlépe plánovat údržbu s ohledem na efektivní financování. Orientujeme se na předčasnou údržbu, ne na řešení problémů. Respektujeme životní cykly Vašeho majetku a doporučujeme náhradu technologie ve finančně nejvýhodnějším okamžiku - s ohledem na náklady na údržbu a provoz.

4. Řešení problémů s facilitními společnostmi může trvat déle za předpokladu, že nejsou do situace okamžitě vtaženi odborníci a problem je nejprve řešen interně. Doba k vyřešení i kvalita tímto trpí. A od toho tady nyní máte nás. Rádi se postaráme!


Jak to pro vás děláme jinak?

Společnost ASETA SERVICES má interní tým vysoce kvalifikovaných a profesionálních manažerů, kteří mají přístup k nejlepším odborníkům na českém trhu pro všechny technologie a zařízení. Máte k dispozici nejlepší techniky na trhu, kteří usilují o Vaší spokojenost a kteří profesionálně pečují vaše technologii.